רובד הליבה, הרובד הפנימי ביותר בו שוכן "האני הגבוה" , הוא הרובד בו שוכן ה- D.N.A האמיתי שלכם: מהותכם, כשרונכם הייחודי, תכלית חייכם. זהו גם הרובד בו חוויתם טראומה ויצרתם את התפיסות ואמונות היסוד המשבשות של חייכם. זהו הרובד "הנסתר", שאליו קשה מאוד להגיע אך זהו גם המקום אליו אתם חייבים לחזור כדי לחולל את השינוי בו אתם חפצים.

כדי להגיע אל "אבני היסוד" של חייכם, אני משתמש ב"תקשור" לראיית "הנסתר" בחייכם. שם אני רואה את הסיבות להיווצרות חייכם כפי שאתם מכירים אותם וכן את הדרכים לריפוי שלכם. באבחון "כירורגי" מדויק אנו חוזרים להחלטה שקיבלתם ועיצבה את חייכם ומבצעים אתחול מחדש. באמצעות תובנות חדשות וכלים לפירוק תפיסות ודפוסים, תוכלו לחזור ולהיות מי שאתם באמת!

אני יודע שלחלק מכם המילה "תקשור" מעוררת לגלוג או דחייה. לא מעט אנשים שואלים, "מה למנהל בכיר כמוך ולתקשור?"קיבלתי מתת אל בילדותי. היכולת לדעת את הנסתר בחיי אנשים מבלי שאני מבין איך! אני רק יודע שאני עוזר למאות אנשים להגשים את מי שהם וזה ממלא אותי בכל רגע מחדש!

אני קורא למתנה הזו "תקשור" מכיוון שזו המילה המקובלת לתופעה זו. אינני שומע קולות, ורוחות ומלאכים לא מסתובבים סביב ראשי. אני פשוט יודע! לעיתים אני נוהג לומר ש"לי הנסתרות ולו הנגלות", והוא מגלה לי בדיוק את מה שאני צריך לדעת כדי להועיל בהתקדמותו של האדם שמולי.אני מסתפק בכך.עוד חשוב לי לציין כי אינני מנבא עתידות! יכולת התקשור שלי אמנם מאפשרת לי לראות דברים נסתרים אך היא בשום פנים ואופן לא נועדה להשפיע על גורלות של בני אדם או לקבל החלטות עבורם.אני רואה ביכולת התקשור שלי "צינור" של ידע ופרספקטיבה עבור ההתפתחות המודעת של אנשים.לא אוכל לסייע למבקשים להחליף עבודה עצמית בתשובות ניבוי, אלא רק לאלו שישתמשו בידע המדויק שיקבלו לצורך המשך למידה והתפתחות. 

ריפוי באמצעות תקשור

שיטות טיפול

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים