רובד ההתנהלות הוא הרובד החיצוני, על פני השטח. זו הדרך בה אנו מתנהגים כלפי אנשים והסביבה שלנו באמצעות התקשורת המילולית והא-מילולית. ההתנהגות החיצונית שלנו היא המראה של עולמנו הפנימי. היא מושפעת מהרגשות ומהמחשבות שלנו, ואלה מושפעים מהתפיסות שלנו לגבי העולם, האנשים ועצמנו.

כאשר אנחנו משנים את צורת ההתנהלות שלנו אנחנו משפיעים לחיוב על הסביבה שלנו ועל עצמנו פנימה, אין בכך ספק! יחד עם זאת, אם ננסה לשנות רק את ההתנהלות החיצונית, לא נצליח במשימה, כיוון שלא שינינו את התפיסות, הרגשות והמחשבות שבתוכנו.

שילוב של כלים לשינוי התנהגות, יחד עם כלים לניקוי תפיסות, בתוספת הכוונה מדויקת, יעלו אותנו על דרך המלך לעבר שינוי אמיתי וקבוע.

כלים מועילים לשינוי ועיצוב דפוסי התנהלות ותגובה מגיעים משני עולמות תוכן נרחבים בהם התמחיתי וצברתי ידע וניסיון רב: עולם הניהול ועולם מדעי ההתנהגות.

בעולם הניהול הבכיר בו פעלתי ועדיין פועל מעל 25 שנה, למדתי להוביל אנשים שונים לשינוי תפיסתי משמעותי באמצעות הטמעה של שיטות ניהול מתקדמות. ובעולם מדעי ההתנהגות, בו אני פועל כמנחה קבוצות בכיר, אני מלמד אנשים ומנהלים מגוון רחב של מיומנויות חיים, ניהול, מנהיגות ותקשורת.

שיטת "הניהול מודע" מתמקדת בזיהוי הגורמים הפנימיים אשר פוגמים במיקוד, בתפוקה ובהתפתחות שלנו. באמצעותה נלמד כיצד לנטרל את אותם "חבלנים" בשלל סיטואציות החיים, באופן שיאפשר לנו לפסוע בנתיב התקדמות מודע וממוקד, ומכאן ייחודה.

תרגול מיומנויות אישיות ובינאישיות

שיטות טיפול

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים