שלום לכם, שמח שאתם כאן!

שמי ינאי דותן ואני מורה ומנטור לניהול מודע. ניהול מודע הוא תהליך המקנה לאנשים זווית ראיה חדשה ומדויקת לגבי ייעודם וכשרונם הייחודי, לסיבה ולמשמעות של מה שקורה בחייהם ולמה שמנהל את האופן שבו הם מגיבים למצבים.

ייחודה של השיטה טמון בהצלחתה להשיג בהירות ומיקוד, לשחרר את תחושת התקיעות ולגשר על הפער בין התובנות ליישומן במציאות.        
מעבר להבנת הבעיה מהשורש ("למה זה קורה לי?"), והבנת הפתרון ("מה אני צריך        לעשות?"), השיטה מבהירה כיצד ליישם בפועל את השינוי המיוחל ("איך אני עושה את זה?") מכלול הידע, הכלים והתרגול בשיטת "ניהול מודע", בשילוב עם אבחון מדויק וייחודי שאני מקיים, מאפשרים לאנשים לאמץ ולבחור במודע התנהגות אחרת מכפי שהיו רגילים כל חייהם.       
התברכתי ביכולת לסייע לאנשים ברמות דיוק וראייה מעמיקות ועוצמתיות. דרך החשיפה למידע נסתר, מדויק, עוצמתי ורלבנטי לנושא שמעסיק אותם, אני מאפשר להם להגיע לתובנות והחלטות פעולה. מידע זה אני מקבל באמצעות יכולת ייחודית מילדות לראייה בנסתר.

זוהי זכות גדולה עבורי, זוהי הגשמת ייעודי, להיות עד לכוחה של השיטה ולשינוי המהותי        שאנשים רבים שליוויתי הצליחו לחולל בחייהם בעתות משבר שאיתן התמודדו, בצורת התנהלות שרצו לשנות שוב ושוב, בבחירה ובהגשמת ייעוד אישי וקריירה.        
מהנדסת ששינתה את דפוסי הפרפקציוניזם ששלטו בחייה והרוויחה מחדש את הקשר עם ילדיה ושביעות רצונה בעבודה. סמנכ"ל שהפך למנכ"ל, אישה שלא הצליחה למצוא בן זוג במשך שנים והתחתנה לאחר חצי שנה, בני זוג שרצו להתגרש ומצאו מחדש את הדרך לזוגיות ואינטימיות, מערכות יחסים עכורות ששוקמו לאחר עשרות שנים, הורים שלא ידעו כיצד להתנהל מול ילדם המתבגר ומצאו את הדרך לתקשורת בונה ותומכת, נשים וגברים שבחרו להתגרש אך יצאו לדרכם החדשה שלמים ומחוזקים, אלה ועוד הם חלק מסיפורי הצלחה של אנשים רבים שליוויתי אשר שינו דפוסי התנהלות של שנים ובכך שינו את המציאות שלהם מהיסוד.  
גם אתם מרגישים שמשהו מעכב אתכם?       
הגיע תורכם להשיג את החיים שאתם מבקשים לעצמכם!       
צרו עמי קשר, גלו את ה"אני" הגבוה שלכם וצאו לדרך חדשה שמחכה רק לכם.

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים