איזו החלטה לקבל? איך לפעול? כיצד זה ישפיע על האנשים והחברה? לאן נכון לי לגדול?

נקודות הצומת וההחלטה לגבי חייהם של מנהלים בכירים הן מורכבות ודורשות פרספקטיבה אישית וארגונית, הבנה טובה של עולם התוכן העסקי בו הם פועלים וחיבור בין הייעוד האישי שלהם לייעוד הארגון/החברה אותם הם מנהלים.

בעבודתי עם מנהלים בכירים אני נתקל בסוגיות רגישות איתן מתמודדים המנהלים, כגון:

  • ייעודו של העסק וכיווני התפתחות עתידיים
  • ייעוד והתפתחות אישית של המנהל
  • הבראת החברה
  • השמה והפעלה טובה יותר של מנהלי מפתח בארגון
  • השפעת חיי המשפחה על התפקוד היומי, ועוד...
     

מפגשי העבודה עם המנהלים הם אישיים ומתבצעים במקום העבודה או מחוצה לו. כמות המפגשים ומשך כל מפגש נקבעים לאחר הפגישה הראשונית ובירור הצרכים.

במהלך המפגשים מקבל המנהל בהירות, כלים ותרגולים שמסייעים לו בקבלת ההחלטות הארגוניות, האישיות והבינאישיות וכן בשיפור המיומנויות בנושאים שחשוב לו כמנהל לשפר.

בתהליך הליווי והאימון האישי אני משלב את הראיה ההוליסטית העמוקה שלי, יחד עם ניסיוני המעשי כמנהל בכיר בתעשייה ובהנחיה מקצועית של מנהלים במיומנויות ניהול ומנהיגות.
אני מסייע למנהל לראות בפרספקטיבה נכונה את תמונת המצב, לנטרל "רעשים" חיצוניים ופנימיים ולקבל החלטות בביטחון. שיטות החשיבה, הניתוח והפעולה אותן אני מקנה למנהל בתהליך הליווי האישי, ישמשו עבורו עוגן בסיטואציות נוספות בהן ייתקל ויאפשרו לו לצלוח כל אתגר בהצלחה. בנוסף לכך, מנהלים שעבדו איתי דיווחו לא רק על הבהירות המועילה שנוצרה במפגשים אלא גם על תחושת הידידות והשותפות שנרקמה שאפשרה להם להתייעץ עמי ולהתלבט בכל נושא בחייהם בביטחון.

אני מזמין אותך למפגש היכרות. מה יכול לקרות? מקסימום תרוויח!

מנטורינג וליווי אישי למנהלים בכירים

ייעוץ וליווי למנהלים ולארגונים​

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים