אודות

שלום לכם! אני ינאי דותן, מתגורר במכבים, נשוי ואב לשלושה ילדים. בהשכלתי אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, ותואר שני במנהל עסקים ושיווק. שניהם בהצטיינות. מרבית חיי המקצועיים מילאתי תפקידי ניהול בכיר בחברות התעשייה המובילות בישראל.

 

הגשמת הייעוד שלי היתה חלק מתהליך שהתחיל אצלי, כמו אצל רבים, בתחושה של תקיעות, חוסר בהירות לגבי המשך הדרך וכאב פנימי גדול שלא ידעתי כיצד לרפא. לא האמנתי שניתן לרפא! כלפי חוץ, לא יכולתי להתלונן. משרה נחשקת, תנאים, בית, משפחה מופלאה. מה רע? אבל עמוק בפנים ידעתי חוסר שקט. ידעתי שיש לי נתיב חיים אחר, מקביל. החלטתי שאני לא מוותר ויוצא בחיפוש אחריו. שאני מברר לעצמי את מטרת חיי ומוצא את הדרך לנקות את הכאבים הפנימיים שאחזו בגופי: כעס, התפרצויות, אי שקט, חוסר חדווה ושמחה פנימיים. 

 

אז, יום אחד עצרתי ואמרתי די! וכמו שבדרך כלל קורה לנו כשאנחנו מקבלים החלטה פנימית, נחשפתי "במקרה" לסדנת מודעות רוחנית ומה שגיליתי שם נגע בי בצורה מדויקת ועמוקה והניע אותי לשינוי בחיי. בתהליך ארוך של עשור שבו התמסרתי לתחום ההתפתחות האישית, נחשפתי לרזי הניהול המודע ומדעי ההתנהגות והעמקתי ידיעותיי בכלים מופלאים שעזרו לי לרפא את עצמי ולגלות מחדש את תרומתי לעולם.

כאבים עמוקים התרפאו מהיסוד, פסימיות הפכה לאופטימיות, אהבה ושמחה שלא הכרתי מילאו אותי. במהלך המסע האישי שלי, שבתי וגיליתי את הכישרון הייחודי שלי שקיבלתי כילד והדחקתי.

הייתי ניגש לאנשים שלא הכרתי, ומתחיל להגיד להם, כל מיני דברים אודות עברם ומי שהם בצורה מדויקת להפליא. אנשים נרתעו, "איך אתה יודע עליי דברים כל כך עמוקים ונסתרים?".

 

לכל אדם ניתנה מתנה, יכולת ייחודית שהוא אמור להביא כתרומה לשפע של העולם הזה. אני התברכתי ביכולת לסייע לאנשים בעוצמות דיוק וראייה מעמיקות, וזוהי זכות גדולה עבורי, זוהי הגשמת ייעודי, להיות עד לכוחו של התהליך ולשינוי המהותי שאנשים מצליחים לחולל בחייהם.   

 

את החוויה האישית המעצימה שחוויתי אני שואף להעניק לאנשים נוספים.

באמצעות הידע והכלים המקצועיים הרבים שרכשתי, ובשילוב פרקטיקות וטכניקות שימושיות מעולם הניהול רווי הניסיון שלי, פיתחתי את שיטת "הניהול המודע", לפיה אני מלמד במסגרת קורסים ומפגשים אישיים. אני מעניק לאנשים ידע מדויק שמאפשר להם להבין מהשורש מדוע הם חווים מצבים שחוזרים על עצמם ומסבים להם כעס, תסכול ועצב, ומה עליהם לעשות כדי לחולל את השינוי המיוחל בחייהם באופן פרקטי ומיידי.

אני מלמד כלים פשוטים וישימים בליווי אישי, המאפשרים לכל אדם לראות ולהרגיש שהוא מתקדם ומצליח לא רק במקומות התקועים בחייו, אלא בכל ההיבטים של חייו!
ייחודה של השיטה טמון בהצלחתה להשיג בהירות ומיקוד, לשחרר את תחושת התקיעות ולגשר על הפער בין התובנות ליישומן במציאות. מעבר להבנת הבעיה מהשורש ("למה זה קורה לי?"), והבנת הפתרון ("מה אני צריך לעשות?"), השיטה מבהירה כיצד ליישם בפועל את השינוי המיוחל ("איך אני עושה את זה?")

 

מעוניינים גם להשתחרר מהתקיעות בחייכם ולצעוד בדרך שופעת, מתגמלת ומספקת? הגיע תורכם להשיג את החיים שאתם מבקשים לעצמכם, והם מחכים לכם!
צרו עמי קשר וגלו את ה"אני" הגבוה שלכם ואת ייעודכם.

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים