• האם ניתן להגיע לפגישה אחת ואז להחליט אם להמשיך?

בוודאי שכן! המפגש הראשון הוא מאוד מסקרן. אנחנו אוהבים לדעת על עצמנו דברים שלא ידענו. יחד עם זאת, חלק גדול מהאנשים אינם מסתפקים בכך והם מעוניינים ליצור שינוי משמעותי בחייהם שמחייב תהליך עבודה והתמסרות לטיפול בעצמם קודם.

מומלץ להשתתף בסדנת המבוא או לתאם פגישה לאבחון אישי, ללא התחייבות לגבי ההמשך.
 

  • האם בשניים עשר מפגשים באמת אשיג את הייעוד שלי?

בתהליכי שינוי יסודיים ואמתיים אין "זבנג וגמרנו" אלא מדובר בתהליך הולך ומעמיק של מודעות עצמית ורוחנית, המאפשר להתנהל בעולם באופן נכון ומדויק לכם ולסביבה, ובכך מזמן לכם באופן הולך וגובר תחושות של שמחה, שלווה, שביעות רצון והגשמה עצמית.

היתרון בתכניות לניהול מודע הוא באבחון האישי המדויק ובכלים הניתנים ליישום! כלי המודעות, השחרור והניקוי ומיומנויות החיים מאפשרים לא רק פריצות דרך תוך שניים עשר מפגשים, אלא עצמאות בריפוי האישי היומיומי והתקדמות משמעותית לעבר השגת המטרות האישיות.

הבחירה בידיו של כל משתתף ובהתאם לתחושתו האישית. ניתן להמשיך במפגשים אישיים, גם לאחר סיום הקורס המלא. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ ותיאום.

 

  • האם אתה מנבא עתידות?

אנשים רבים מגיעים אליי כדי שאנחה אותם מה לעשות. יכולת התקשור שלי מאפשרת לי אמנם לראות דברים נסתרים אך היא בשום פנים ואופן לא נועדה להשפיע על גורלות של בני אדם או לקבל החלטות עבורם.

מטרת העבודה שלי היא להיות "צינור" וכלי שרת עבור ההתפתחות המודעת שלכם. הפרספקטיבה והידע שאני מעניק נועדו לאפשר את "זכות הבחירה" שלכם שהכרחית להתפתחותכם.

אני אוהב בני אדם וליבי מחויב לסייע ככל שאני יכול. יחד עם זאת, לא אוכל לסייע לאנשים שמבקשים להחליף עבודה עצמית בתשובות ניבוי, אלא רק לאלו שישתמשו בידע המדויק שקיבלו לצורך המשך למידה והתפתחות.

 

  • האם יש לי יותר מייעוד אחד?

ייעודכם מאז ומעולם נמצא אתכם. הוא נמצא ב- D.N.A שלכם, הוא משקף את מיטבכם. הוא הביטוי של כל התכונות, הערכים והכישרונות שנמצאים בכם מלידתכם, מהם אתם מפיקים הנאה כאשר הם יוצרים טוב בעולם.

במובן הזה, בכל פעם ובכל מקום שמיטבכם יוצא, אתם מקיימים את הייעוד שלכם.

כך, קיים "ייעוד אחד" והוא ההגשמה והתרומה לעולם של כל הטוב שבכם בכל עת. כדי להגיע לכך עליכם להסיר את כל "הלכלוכים" שדבקו בכם לאורך הזמן. ככל שתנקו מעליכם תפיסות שגויות, חבלנים מחשבתיים, זיכרונות קשים, האשמות ושיפוטים, דפוסי התנהגות מותנים, ואלו יחדלו לנהל את חייכם, כך תתחילו לממש את מי שתמיד הייתם, אתם עצמכם במלוא הדרכם וללא כל מאמץ.

שאלות נפוצות

ניהול חיים מודע

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים