הגשמת הייעוד שלי היה חלק מתהליך שהתחיל אצלי, כמו אצל רבים, בתחושה של תקיעות, חוסר בהירות לגבי המשך הדרך וכאב פנימי גדול שלא ידעתי כיצד לרפא. לא האמנתי שניתן לרפא!כלפי חוץ, לא יכולתי להתלונן. משרה נחשקת, תנאים, בית, משפחה מופלאה. מה רע? אבל עמוק בפנים ידעתי חוסר שקט. ידעתי שיש לי נתיב חיים אחר, מקביל. החלטתי שאני לא מוותר ויוצא בחיפוש אחריו. שאני מברר לעצמי את מטרת חיי ומוצא את הדרך לנקות את: הכאב, הכעס, התפרצויות הזעם, אי שקט וחוסר חדווה ושמחה פנימיים. 

אז, יום אחד עצרתי ואמרתי די! וכמו שבדרך כלל קורה לנו כשאנחנו מקבלים החלטה פנימית, נחשפתי "במקרה" לסדנת מודעות רוחנית. הרגשתי שאני מקבל כלים מדויקים ויעילים מאוד, שנוגעים בשורש ומאפשרים לי לבצע שינויים מהותיים במי שאני ומי שאני רוצה להיות.

זה התאים לי כי אני אדם מאוד רציונלי ופרקטי. איש תפעול. בחיי המקצועיים מילאתי תפקידי ניהול ותפעול בכיר בחברות התעשייה המובילות בישראל ובהשכלתי אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון, ותואר שני במנהל עסקים ושיווק. שניהם בהצטיינות.

לאחר תהליך ארוך של עשור שבו התמסרתי ללימוד תחום ההתפתחות האישית, פיתחתי את שיטת "ניהול מודע" שמחברת את תחומי הניהול והמנהיגות למודעות האישית של האדם.

שיטת "ניהול מודע" עזרה לי לרפא כאבים עמוקים מהיסוד, אהבה ושמחה שלא הכרתי מילאו אותי. הקשר לבת זוגי, לילדיי ולאנשים בחיי, השתפרו ללא הכר. למדתי כיצד לנהל את רגשותיי ולשלוט בתגובות האוטומטיות שלי. למדתי כיצד לשחרר במהירות דפוסי התנהגות שפגעו בי וביחסים שלי עם אנשים. ככל שהתקדמתי נוצרה בהירות שלא הייתה לי ביחס למטרות חיי ולשמחתי הרבה מצאתי את ייעודי ואני פועל כל העת להגשמתו. אני מאמין שלכל אדם ניתנה מתנה, יכולת ייחודית שהוא אמור להביא כתרומה לשפע של העולם הזה. אני התברכתי ביכולת לסייע לאנשים בעוצמות דיוק וראייה מעמיקות, וזוהי זכות גדולה עבורי, זוהי הגשמת ייעודי, להיות עד לכוחו של התהליך ולשינוי המהותי שאנשים מצליחים לחולל בחייהם. 

האם גם אתם מעוניינים להשתחרר מהתקיעות בחייכם ולצעוד בדרך שופעת, מתגמלת ומספקת?
הגיע תורכם להשיג את החיים שאתם מבקשים לעצמכם, והם מחכים לכם! צרו עמי קשר וגלו את ייעודכם.

 

 

המסע שלי לייעוד

הגשמת ייעוד ומציאת קריירה

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

שלח

שם:

* שדה חובה

תודה

נשוב אליך בהקדם

מייל: 

טלפון: 

הודעה: