זוהי סדרה בת 10 מפגשים שמטרתה לקדם אותך באופן ברור להגשמת הייעוד והקריירה שלך!

אני מאמין שכל אדם זכאי וגם יכול לחיות את חייו בביטוי עצמי מלא ושלם של יכולותיו.

ייעוד, תכלית, מהות וכישרון ייחודיים הם חלק מה- D.N.A  של האדם. הם חבויים באופן חלקי ומה שנותר לעשות זה לחשוף אותם על-ידי דילול של פרדיגמות, אמונות ודפוסי התנהלות שמטשטשים את הזהות העצמית.

המפגש הראשון הינו מפגש האבחון האישי. לאחר שניצור בהירות מדויקת לגבי מהותך, כישרונך הייחודי, והסיבות לאי התקדמותך, נגדיר תכנית פעולה מפורטת להגשמה ונצא לדרך!

במפגשים הבאים ישולבו כלים אימוניים, ניהוליים, תיקשוריים וטיפוליים שיאפשרו לך להתמודד בהצלחה יתרה עם מכשילים פנימיים וחיצוניים, שמערימים עליך קשיים בשינוי המציאות כרצונך.

במשך עשרות שנות חיים אגר גופך מאות ואלפי דפוסים והתניות של חשיבה ורגש, אשר מעצבים וקובעים את התנהלותך במציאות יום-יום. באמצעות הכוונה מדויקת נזהה ונסיר מתת המודע שלך פרדיגמות ותפיסות שתוקעות ומכשילות אותך, ולא מאפשרות לך להתקדם ולחשוף את ה"אני האמתי" שלך.

מפגשים אלו יובילו אותך לתובנות חשובות ביחס לאירועים רבים בחייך ויחדדו את הקשר שלהם למצבך הנוכחי. מגוון גדול וחדש של אפשרויות בחירה ייפרש בפניך בכל תחומי החיים, ולא רק בהיבט הייעוד והקריירה!

השלב הבא יהיה לאמן, לתרגל ולהקנות לך כלים ישימים על מנת שתוכל לנטרל מהיסוד את הגורמים, אשר יוצרים שוב ושוב את "הסערות" בחייך שמסיטות אותך מנתיב ההתקדמות שלך.באמצעותם תבנה את החוסן הפנימי שלך ותפתח אמונה, ביטחון עצמי ואת הנחישות הנדרשת להתקדמות שלך ולהצלחה בכל אתגר בדרך להגשמת התכלית שלך.

סדרת המפגשים תיצור נקודת מפנה ברורה כך שבאופן שיטתי, כאשר בידך האחת מצפן ובידך השנייה כלים ל"נטרול סערות", התקדמותך העקבית לעבר ייעודך תובטח ותהפוך לעובדה מוגמרת!

ליווי אישי להגשמת ייעוד​

הגשמת ייעוד ומציאת קריירה

ינאי דותן
מורה ומנטור להתפתחות מודעת


טלפון: 054-4872000
אימייל: info@n-m.co.il

​אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים